Veselības veicinošās iekārtasTurmānija josta

Turmalīns - unikāls minerāls, ar dabisku spīdumu, caurspīdīgums un cietība ir dāvājusi tam pelnīto juvilierakmeņa slavu, senos laikos pazīstams kā dārgakmens.
18. gadsimtā holandiešu tirgotāji no Ceilonas (Šrilanka) to ieveda Eiropā. Bieži turmalīnu neatšķīra no rubīniem: viens no septiņiem vēsturiskiem akmeņiem, kas šobrīd atrodas Maskavas kremlī un ir 50g smags, un pēc formas atgādina vīnogu, bija Šveices karaļa GustavaIII dāvana Jekaterīnai II, tas tika nosaukts par „Cēzara rubīnu”. Lielais rubīns patiesība izrādijās rubelīts (turmalīna paveids). Karalisko krievu imperatrises Annas Ivanovnas kroni, kas ir izgatavots 1739.gadā, rotā liels sarkans turmalīns (100g, 500 karāti) , kas kalpoja par pamatni krustam un briliantiem. Dažādu veidu turmalīna sastāvā ietilpst kālijs, kalcijs, magnijs, litijs, nātrijs, dzelz ,hroms.
Ne tikai dizaineri mīl tuirmalīnu tā krāsu daudzveidības dēļ, bet arī zinātniekiem tas izraisa lielu intresi. No visiem pasaulē eksistējošiem minerāliem tikai turmalīns sevī ietver patstāvīgu elektrisko lādiņu, kura dēļ tas arī nosaukts par „brīnumaino polarisko kristālu” – kristālisko magnētu.

Magnētiskā terapija - kur slēpjas spēks?
Zinātne ir konstatējusi, ka cilvēks nevar pastāvēt bez magnētiskā lauka. Viss dabā, ieskaitot cilvēku, ir atkarīgs no elektromagnētiskās enerģijas. Cilvēks ir kā biomagnētiski enerģisks lauks, kas dzīvo magnētiskā atmosfērā.

Katra mūsu ķermeņa šūna, vai elements satur apmēŗam 80-90 MLV magnētiskās enerģijas. Tieši tāpēc mūsu ķermenis ģenerē elektrību jeb enerģiju.
Tradicionālā medicīna slimību diagnostikai izmanto elektrokardiogrammas vai elektocefalogrammas. Šīs elektroprogrammas attēlo uz papīra sirds un smadzeņu enerģiju.

Par cik iekšējais magnētiskais lauks mijiedarbojas ar elektrolītiem mūsu asinīs un arī ar nervu sistēmu, kas vada asisnsriti, daudzi simtomi, kas saistīti ar asinsrites problēmām, var tikt novērsti pareizi veicot magnetiskās terapijas proceduras.
Tāpēc mums nav jābrīnās, ka daudzi no mums cieš ar kaitēm, kuras mūsdienu medicīna vienkāŗši nevar pietiekami izskaidrot. Prēkš dažām no pārsvarā izplatītajām slimībām, piemēram nosliece uz. stiprām muskuļu sāpēm,  hroniska pārslodze (bezmiegs, biežas galvassāpes, reiboņi utt.), magnētiskā terapija var būt vis efektīvākā ārstēšanas metode. Pie tam ar magnētu palīdzību var ārstēt nesaaugušus lūzumus.

Ārstēšanas praktikā magnētisko terapiju nozīmē iekšējo orgānu slimībām, pediatriskās, ķirurģiskās, uroloģiskās, dermatoloģiskās, otolarinģiskās klīnikās un sasniedz vienreizējus rezultātus.
Svarīgi ir tas, ka magnētiskai terapjai nav nekādu blakusefektu, tā nerada pieradumu, to drīkst izmantot kopā ar citām terapijas metodēm.
Magnētiskā lauka izmantošana sniedz  pretiekaismu, sāpes mazinošu un pretalerģisku ietekmi.

Magnetoterapijas priekšrocības:
Nodrošina spēcinošu miegu
Uzlabo asinsriti, kas palīdz asinīm pārnēsāt skābekli, kas palīdz organismam pārvarēt grūtības.
Izmantojot kalcija jonu pārvietošanai, tā 2 reizes var paātrināt kaula lūzuma ārstēšanu vai palīdzēt izvadīt kalciju no slimajām šūnām, kas ir inficētas ar artrītu.
Atjaunojās pH līmenis, kas bieži noārdās slimību un sliktas pašsajūtas dēļ.
Izmainās fermenta un citu bioķīmisku procesu aktivitāte

Germānijs - Mendeļējeva tabulas ķīmiskais elements. Diezgan rets elements, lielākā masa zemes germānija ir izdalīta citu elementu minerālos: oglēs, dabiskos avotos, zemē , kur germānija sastāvs var sastādīt desmitdaļu procenta. Germānija karāts maksā apmēram tikpat daudz, cik zelta. Germāniju izmanto dažādos vajadzīgos mūsdienu tehnikas novirzienos: zemu temperatūru mērīšanai, infrasarkano staru noteikšanai utt.
Turmalīna un germānija sakausējums nodrošina asinsrades, kaulu smadzeņu un liesas darba aktivizēšanu. Tas arī izstaro infrasarkanos starus, kas ļoti pozitīvi ietekmē asinsrites sistēmu.
Garviļņu infrasarkaie stari- dzīvā enerģija.
Garviļņu infrasarkanie stari- daļa saules spektrā, kas sastāda līdz 80% saules staru, kuri cilvēkam nav redzami, taču nodod siltuma enerģiju, kura dziļi iekļūstot cilvēka organismā (3-7cm), uzlabo kopējo veselības stāvokli.
Infrasarkanie stari paātrina sķidruma pārvietošanos organismā, kas sniedz smadzenēm lielākas darbaspējas, palielina imunitāti un aptur  novecošanas procesus.

Siltuma enerģijas nodošanas dēļ:
Uzlabojas asins mikrocirkulācija: paplašinās asinsvadi, mazinās spiediens uz sirdi, uzlabojās asins cirkulācija, īpaši kapilāros, kam ir svarīga loma vielmaiņas procesos, skābekļa un barojošu vielu piegādei šūnās, kaitīgo vielu izvadīšanai no organisma.
Tā pat efektīvi samazinās slodze uz aknām un nierēm un ar to saistītas problēmas.
Muskuļi un audi iegūst pilnvērtīgu barošanu, paātrinātus apmaiņas procesus, paaugstinātu audu kustīgumu.
Normalizējas asins viskozitātes stāvoklis.
Pazeminās trombu veidošanās risks asins vados.
Paātrinās rētu sadzīšanas process.

Pasыtоt
Vвrds*
Obligвti aizpildвmais lauks
Uzvвrds*
Obligвti aizpildвmais lauks
Valsts*
Obligвti aizpildвmais lauks
Pilseta*
Obligвti aizpildвmais lauks
Pasta indekss
Adrese*
Obligвti aizpildвmais lauks
Tвlrunis*
Obligвti aizpildвmais lauks
E-mail
Piezоmes
Mвksajuma veids
 
   Katalogs  

Kā pasūtīt  Akcijas  
  Reklama  

ATLAIDES JAUTRĀKAM GARASTĀVOKLIM

palielinat

  

            

 

  
 


Galvenā    |    Svarīgi    |    MIGUN  HY-7000    |    Katalogs    |    Vakances    |    Mēs    |    Draugi    |    Kontakti    |    Medicīnas  terminologija    |    Grāmata "Sāpes Mugurā"    |    Par masāžu vispār    |    Katras sievietes sapnis    |    Aicinam kļūt par dīleri    |    e-Harmony    |    Apmeklētāju atsauksmes    |    Sertifikāti un apbalvojumi    |    Reklāma    |    Fotogalerija no arhīva    |    Pasaules zvaigznes un MIGUN    |   
Best wishes from MIGUN.     Copyright © 2004-2009, MIGUN info@nugaline.lv