Veselības veicinošās iekārtasTurmānija-germānija paklājs (100x50)

Turmānija/germānija keramikas paklājs

Darba temperatūra: 30`C - 70`C
Spriegums: 220 V, 50 Hz
Jauda: maks. 80 W
Gabarīti: 100 x 500 x 10 mm
Svars: 3 kg

Neaizstājams palīgs mājās, kas sasildīs jūs aukstumā un dos spēkus tad, kad tas nepieciešāms
Unikālā sildošā pakāja noslēpums slēpjas tā sastāvā, tas ir izgatavots no augstvērtīga keramiska sakausējuma – turmalīna, germānija, vulkāniskiem un kalnu iežiem.

Turmalīns - unikāls minerāls, ar dabisku spīdumu, caurspīdīgums un cietība ir dāvājusi tam pelnīto juvilierakmeņa slavu, senos laikos pazīstams kā dārgakmens.
18. gadsimtā holandiešu tirgotāji no Ceilonas (Šrilanka) to ieveda Eiropā. Bieži turmalīnu neatšķīra no rubīniem: viens no septiņiem vēsturiskiem akmeņiem, kas šobrīd atrodas Maskavas kremlī un ir 50g smags, un pēc formas atgādina vīnogu, bija Šveices karaļa GustavaIII dāvana Jekaterīnai II, tas tika nosaukts par „Cēzara rubīnu”. Lielais rubīns patiesība izrādijās rubelīts (turmalīna paveids). Karalisko krievu imperatrises Annas Ivanovnas kroni, kas ir izgatavots 1739.gadā, rotā liels sarkans turmalīns (100g, 500 karāti) , kas kalpoja par pamatni krustam un briliantiem. Dažādu veidu turmalīna sastāvā ietilpst kālijs, kalcijs, magnijs, litijs, nātrijs, dzelz ,hroms.
Ne tikai dizaineri mīl tuirmalīnu tā krāsu daudzveidības dēļ, bet arī zinātniekiem tas izraisa lielu intresi. No visiem pasaulē eksistējošiem minerāliem tikai turmalīns sevī ietver patstāvīgu elektrisko lādiņu, kura dēļ tas arī nosaukts par „brīnumaino polarisko kristālu” – kristālisko magnētu.

Magnētiskā terapija - kur slēpjas spēks?
Zinātne ir konstatējusi, ka cilvēks nevar pastāvēt bez magnētiskā lauka. Viss dabā, ieskaitot cilvēku, ir atkarīgs no elektromagnētiskās enerģijas. Cilvēks ir kā biomagnētiski enerģisks lauks, kas dzīvo magnētiskā atmosfērā.

Katra mūsu ķermeņa šūna, vai elements satur apmēŗam 80-90 MLV magnētiskās enerģijas. Tieši tāpēc mūsu ķermenis ģenerē elektrību jeb enerģiju.
Tradicionālā medicīna slimību diagnostikai izmanto elektrokardiogrammas vai elektocefalogrammas. Šīs elektroprogrammas attēlo uz papīra sirds un smadzeņu enerģiju.

Par cik iekšējais magnētiskais lauks mijiedarbojas ar elektrolītiem mūsu asinīs un arī ar nervu sistēmu, kas vada asisnsriti, daudzi simtomi, kas saistīti ar asinsrites problēmām, var tikt novērsti pareizi veicot magnetiskās terapijas proceduras.
Tāpēc mums nav jābrīnās, ka daudzi no mums cieš ar kaitēm, kuras mūsdienu medicīna vienkāŗši nevar pietiekami izskaidrot. Prēkš dažām no pārsvarā izplatītajām slimībām, piemēram nosliece uz. stiprām muskuļu sāpēm,  hroniska pārslodze (bezmiegs, biežas galvassāpes, reiboņi utt.), magnētiskā terapija var būt vis efektīvākā ārstēšanas metode. Pie tam ar magnētu palīdzību var ārstēt nesaaugušus lūzumus.

Ārstēšanas praktikā magnētisko terapiju nozīmē iekšējo orgānu slimībām, pediatriskās, ķirurģiskās, uroloģiskās, dermatoloģiskās, otolarinģiskās klīnikās un sasniedz vienreizējus rezultātus.
Svarīgi ir tas, ka magnētiskai terapjai nav nekādu blakusefektu, tā nerada pieradumu, to drīkst izmantot kopā ar citām terapijas metodēm.
Magnētiskā lauka izmantošana sniedz  pretiekaismu, sāpes mazinošu un pretalerģisku ietekmi.

Magnetoterapijas priekšrocības:
Nodrošina spēcinošu miegu
Uzlabo asinsriti, kas palīdz asinīm pārnēsāt skābekli, kas palīdz organismam pārvarēt grūtības.
Izmantojot kalcija jonu pārvietošanai, tā 2 reizes var paātrināt kaula lūzuma ārstēšanu vai palīdzēt izvadīt kalciju no slimajām šūnām, kas ir inficētas ar artrītu.
Atjaunojās pH līmenis, kas bieži noārdās slimību un sliktas pašsajūtas dēļ.
Izmainās fermenta un citu bioķīmisku procesu aktivitāte

Germānijs - Mendeļējeva tabulas ķīmiskais elements. Diezgan rets elements, lielākā masa zemes germānija ir izdalīta citu elementu minerālos: oglēs, dabiskos avotos, zemē , kur germānija sastāvs var sastādīt desmitdaļu procenta. Germānija karāts maksā apmēram tikpat daudz, cik zelta. Germāniju izmanto dažādos vajadzīgos mūsdienu tehnikas novirzienos: zemu temperatūru mērīšanai, infrasarkano staru noteikšanai utt.
Turmalīna un germānija sakausējums nodrošina asinsrades, kaulu smadzeņu un liesas darba aktivizēšanu. Tas arī izstaro infrasarkanos starus, kas ļoti pozitīvi ietekmē asinsrites sistēmu.
Garviļņu infrasarkaie stari- dzīvā enerģija.
Garviļņu infrasarkanie stari- daļa saules spektrā, kas sastāda līdz 80% saules staru, kuri cilvēkam nav redzami, taču nodod siltuma enerģiju, kura dziļi iekļūstot cilvēka organismā (3-7cm), uzlabo kopējo veselības stāvokli.
Infrasarkanie stari paātrina sķidruma pārvietošanos organismā, kas sniedz smadzenēm lielākas darbaspējas, palielina imunitāti un aptur  novecošanas procesus.

Siltuma enerģijas nodošanas dēļ:
Uzlabojas asins mikrocirkulācija: paplašinās asinsvadi, mazinās spiediens uz sirdi, uzlabojās asins cirkulācija, īpaši kapilāros, kam ir svarīga loma vielmaiņas procesos, skābekļa un barojošu vielu piegādei šūnās, kaitīgo vielu izvadīšanai no organisma.
Tā pat efektīvi samazinās slodze uz aknām un nierēm un ar to saistītas problēmas.
Muskuļi un audi iegūst pilnvērtīgu barošanu, paātrinātus apmaiņas procesus, paaugstinātu audu kustīgumu.
Normalizējas asins viskozitātes stāvoklis.
Pazeminās trombu veidošanās risks asins vados.
Paātrinās rētu sadzīšanas process.
Pateicoties reflektorām reakcijām infrasarkanie siltums sniedz:

Atslābinošu,
Pretiekaisuma,
Pretsāpju efektu,
Iespēju molekulārā līmenī aktivizēt dzīvās šūnas,
Palīdz uzlabot par 5 reizēm lielāku asins izstrādi,
Atjaunot šūnu formēšanu,
Veic dezodorējošu, attīrošu darbību,
Uzlabo vielmaiņu,
Iespējo vieglāk kontrolēt svaru.
Pati drošākā terapija šodien – labdabīga ietekme, bez blakus efektiem.

Gaisa jonizācija- mode vai nepieciešamība?
Gaisa jonizācija telpās kļuvusi īpāši svarīga, kad atklājās, ka cilvēks pats ir milzīgs smago jonu celonis. 90% dzīves atrodoties telpās , sistemātiska skābekļa trūkums, noved pie iekšējo orgānu atrofēšanas, distrofijas un ir liela varbūtība saslimt.
Negatīvo (vieglo) jonu samazināšanās zīmīgi pasliktina barošanas vielu uzņemšanu šūnām un organismam kaitīgo vielu izvadīšanu. Mūsdienu apstākļos tas ir īpaši aktuāli, jo par gaisa piesārņotājiem un pozitīvo(smago) jonu ražotājiem kalpo transports, televizori, datoru monitori un arī pats cilvēks.
Padarīt gaisu „dzīvu” – nozīmē radīt gaisā skābekļa jonus tādā koncentrācijā, kāda ir kalnu vai jūru kurortos.
Turmanija paklajs izgaro negatīvi uzlādētus (vieglos) jonus.

Atpūšoties pie jūras vai pastaigājoties pa mežu, atrodoties kalnos, mēs jūtam, kā organisms bagātinās ar skābekli, Tas notiek tāpēc, ka negatīvi lādētie jonu ir netiešie vielmaiņas dalībnieki, tiem ir spējas iekļūt organismā un lababīgi iedarboties uz asinsrites sistēmu, bagātinot tādā ceļā organisma šūnas ar skābekli, piedaloties impulsu uzbudinājuma pārvadāšānā pa nervu audiem un regulējot muskuļu saraušanos.
Daži cilvēki baidās „pārdozēt” vieglos jonus. Šīs bailes ir nepamatotas, jo asins nevar uzņemt vairāk gaisa molekulas, nekā tas ir paredzēts atbilstoši gemoglobulīna molekulu skaitam(šūnām pārnestais skābeklis). Viss, ko nevar savākt asins, tiks izvadīts atpakaļ. Augsti jonizēta gaisā izmeklējumi parādijuši, ka 40 gadugarumā  nav atklāta kaut kāda kaitīga ietekme uz cilvēka organismu.
Negatīvi jonizēts gaiss normalizē centrālās un periferiskās nervu sistēmas funkcionālo stāvokli, fizio-ķīmisko sastāvu asinīs, uzlabo plaušu ventilāciju, palielina skābekļa uzņemšanu un ogļskābās gāzes izvadīšanu, uzlabo atjaunošanās procesus audos.
Atzīmēta stimulējoša aerojonu  iedarbība uz cilvēka vielmaiņu , B gruppas vitamīnu sintēzi, stabilizējoša ietekme uz kalcija fosfora līmeni organismā , cukura koncentrāciju asinīs. 
Aerojonizējot gaisu normalizējās arteriālais spiediens, stimulējās organisma aizsargspējas, paaugstinās pretestība infekcijām, alerģijām, paātrinās rētu un apdegumu sadzīšana.

Veselības cena nekad nemēdz būt par augstu, īpaši tad, ja jācīnās ir ar nopietnu slimību. Mēs zinām par regulāriem izdevumiem par medikamentiem  pat pie vienkāršākās saaukstēšanās. Pie medikamentu izmaksām, lūdzu pieskaitiet slimības lapas no darba un kavētās stundas. Bet kā ar citām daudz nopietnākām slimībām?

+371 67468450, miguncentrs@gmail.com

Pasыtоt
Vвrds*
Obligвti aizpildвmais lauks
Uzvвrds*
Obligвti aizpildвmais lauks
Valsts*
Obligвti aizpildвmais lauks
Pilseta*
Obligвti aizpildвmais lauks
Pasta indekss
Adrese*
Obligвti aizpildвmais lauks
Tвlrunis*
Obligвti aizpildвmais lauks
E-mail
Piezоmes
Mвksajuma veids
 
   Katalogs  

Kā pasūtīt  Akcijas  
  Reklama  

ATLAIDES JAUTRĀKAM GARASTĀVOKLIM

palielinat

  

            

 

  
 


Galvenā    |    Svarīgi    |    MIGUN  HY-7000    |    Katalogs    |    Vakances    |    Mēs    |    Draugi    |    Kontakti    |    Medicīnas  terminologija    |    Grāmata "Sāpes Mugurā"    |    Par masāžu vispār    |    Katras sievietes sapnis    |    Aicinam kļūt par dīleri    |    e-Harmony    |    Apmeklētāju atsauksmes    |    Sertifikāti un apbalvojumi    |    Reklāma    |    Fotogalerija no arhīva    |    Pasaules zvaigznes un MIGUN    |   
Best wishes from MIGUN.     Copyright © 2004-2009, MIGUN info@nugaline.lv