Veselības veicinošās iekārtasKāju masieris Beautican Plus

Skatīties VIDEO dakteres Mališevas raidijumā "Dzīvot lieliski!" Gadžets sievietei - 47 minūtē

Kā runā tautā, "cilvēka kājas noveco ātrāk par pašu" tapēc tiek uzskatīts, ka ķermeņa atveseļošanās  sākas ar  kājām. Kājas ir "otrā sirds". Tapēc iedarbojoties uz pēdām, kuras satur daudzas reflektorās zonas, kuras  saistītas ar iekšējiem orgāniem, mēs labvēlīgi ietekmējam orgānu darbību. Ietekmējot uz pēdām ar kāju masiera palīdzību , jūs iedarbosities uz vairāk nekā 7000  nerviem kas ļaus atbrīvoties no daudzām slimībām. Iedarbojoties uz muskuļiem, mēs uzlabojam asinscirkulāciju , noņemam pampumu.

Refleksoterapija

Refleksoterapijas pamatā ir priekšstats, ka cilvēka organisms, tāpat kā viņa personība visumā, - tā ir kopēja nepārtraukta sistēma, un līdzsvara pārkāpums vienā no tās daļām tūlīt pat atspoguļojas visās citās daļās. Starp refleksoterapiju un tādām sistēmām, kā akupunktūra un akupressura,  eksistē vēsturisks sakars, un rakstiski avoti, kuri nonāca līdz mums, no senas Ēģiptes un Romas, līdzīgi, apraksta izdziedinošos punktus, kas ir attiecīgi reflektoriskām zonām. Pēdu masāžas veidi, kuras tagad pielieto refleksoterapijā, zināja vēl Inki un citi Amerikas pamatiedzīvotāji. Iespējams, tieši šie veidi ieinteresēja dakteri Uil'jamu Fittszheral'du, kas radīja mūsdienu refleksoterapijas pamatu. Dakteris Fittszheral'ds, amerikāņu ārsts, specializējās  auss saslimšanu, kakla un deguna saslimšanu jomā un praktizēja XX g. sākumā  ASV un Anglijas dažādās  slimnīcās. Īsti nav zināms, kā Fittszheral'ds nonāca pie savējiem secinājumiem, bet viņš atklāja, ka saspaidīšana  masējot  noteiktās ķermeņa daļas uzlabo iekšēju institūciju funkcionēšanu vai pazemina sāpju izjūtas. 1913 g. viņš publiskoja savus atklājumus. Vienkāršotajā ainā to var iztēloties kā 10 vertikālas līnijas-zonas, kuras iet visa ķermeņa garumā, un uz jebkurām izmaiņām, kas rodas vienuviet katrai no šīm zonām, iespaido dotās zonas visa pārējā daļa. 1917 g. dakteris Fittszheral'ds kopā ar savu kolēģi-dakteri Edvinu Bauersu , nopublicēja savus secinājumus. Tā tika nodibināta reflektorisku zonu terapijas sistēma. Viņa saņēma izplatīšanu ārstu starpā ASV. Īpaši sekmīga prakse šajā apgabalā bija dakterim Rilej, kurš arī attīstīja šo teoriju tālāk.  Junis Inghem, daktera Rileja asistente, populāri izklāstija par refleksoterapiju divās savās grāmatas: "Stāsti, kurus var izstāstīt mūsu kājas" un "Stāstus, kurus izstāstīja mūsu kājas". Atšķirībā no daktera Fittszheral'da, kurš strādāja ar atšķirīgām ķermeņa (roku pirkstu, kāju pēdu, lūpu, deguna un ausu) daļām, Junis Inghem koncentrēja savu uzmanību uz kāju pēdām.

 

Viņa uzskatīja, ka, pēdas satur punktus, kuri attiecas  visām 10 zonām. Inghem priekšstati par refleksoterapiju bija diezgan virspusēji , bet tie palīdzēja pievērst ārstu uzmanību ārstēšanas iespējai caur pēdu. Pēdējos 30 gadus refleksoterapija kļuva ārkārtīgi populāra visā pasaulē. Daļēji tas notika tās relatīvās vienkāršības kā neinvāziju (ārēja) ārstēšanas metodes dēļ, bet daļēji - tādēļ, ka, šī metode vienkārši strādā.  Nesen veikti pētījumi Anglijā parādīja refleksoterapijas priekšrocības cīņā pret stresu. Refleksoterapijas vērtību atzīst arvien vairāk ārstu-terapeitu. Refleksoterapija manāmi palīdz pie kaitēm, kas ir saistītas ar stresu, pazemina sāpi un uzlabo iekšēju institūciju funkcionēšanu. Ir svarīga arī diagnostikai, tā kā jūtīgi reflektoriski punkti var palīdzēt uzstādīt, kādās institūcijās ir pārkāpumi. Izstiepums un pēdas atslābināšanās pats pa sevi uzlabo lokālu asinsriti un sekmē kopīgās atslābināšanās.

   

                                                    Kreisa pēda (apakšskats, no zemes) 

1 – Galva-smadzenes, labā mala; 2 - Pieru azotes, labā mala; 3 -  galvu smadzeņu stobrs; 4 - Hipofīze; 5 - nervs, deniņi pa labi; 6 - Deguns; 7 - Pakausis; 8 - Labā acs; 9 - Labā auss; 10 - Kreisais plecs; 11 - Trapecesveidīgas muskulis pa kreisi; 12 - vairogdziedzeris; 13 - blakusvairog dziedzeri; 14 - Plaušu un bronhi pa kreisi; 15 - Kuņģis; 16 - Divpadsmitpirkstu zarna; 17 - Aizkuņģa dziedzeris; 18 - Aknas; 19 - žultspūslis; 20 - Saules pinums; 21 - Virsnieres pa kreisi; 22 - Niere kreisā; 23 - Urīnceļi pa kreisi; 24 - urīnpūslis; 25 - Tievā zarna; 29 - Šķērseniska lokzarna; 30 - Lejupejoša lokzarna; 31 - taisnā zarna; 32 - anāla atvere; 33 - Sirds; 34 - Liesa; 35 - Kreisais celis; 36 - dzimumdziedzeri, olnīcas pa kreisi; 38 - Iegurņa locītava pa kreisi; 57 - Nervu sistēma; 60 - Ceļu locītava; 61 - Kakls.

  

 

 

 

Labā pēda (apakšskats, no zemes)

 

        1 - Galva-smadzenes, kreisā puse; 2 - Pieru azotes, kreisā puse; 3 -Galvu smadzeņu miza; 4 - Hipofīze; 5 - nervs, deniņi pa kreisi; 6 - Deguns; 7 - Pakausis; 8 - Kreisā acs; 9 - Kreisā auss; 10 - Labais plecs; 11 - Trapecesveidīgs muskulis pa labi; 12 - vairogdziedzeris; 13 - blakusdziedzeri; 14 - Plaušas un bronhi pa labi; 15 - Kuņģis; 16 - Divpadsmitpirkstu zarna; 17 - Aizkuņģa dziedzeris; 18 - Aknas; 19 - žultspūslis; 20 - Saules pinums; 21 - Virsnieres pa labi; 22 - Niere labā; 23 - Urīnceļi pa labi; 24 - urīnpūslis; 25 - Tievā zarna; 26 - Tārpveida atvase; 27 - zarna; 28 - Augšupejoša lokzarna; 29 - Šķērseniska lokzarna; 35 - Labais celis; 36 - dzimumorgāni, olnīcas pa labi; 38 - Iegurņa locītava pa labi; 57 - Nervu sistēma; 60 - Ceļu locītava; 61 - Kakls.

+371 67468450, miguncentrs@gmail.com

Pasыtоt
Vвrds*
Obligвti aizpildвmais lauks
Uzvвrds*
Obligвti aizpildвmais lauks
Valsts*
Obligвti aizpildвmais lauks
Pilseta*
Obligвti aizpildвmais lauks
Pasta indekss
Adrese*
Obligвti aizpildвmais lauks
Tвlrunis*
Obligвti aizpildвmais lauks
E-mail
Piezоmes
Mвksajuma veids
 
   Katalogs  

Kā pasūtīt  Akcijas  
  Reklama  

ATLAIDES JAUTRĀKAM GARASTĀVOKLIM

palielinat

  

            

 

  
 


Galvenā    |    Svarīgi    |    MIGUN  HY-7000    |    Katalogs    |    Vakances    |    Mēs    |    Draugi    |    Kontakti    |    Medicīnas  terminologija    |    Grāmata "Sāpes Mugurā"    |    Par masāžu vispār    |    Katras sievietes sapnis    |    Aicinam kļūt par dīleri    |    e-Harmony    |    Apmeklētāju atsauksmes    |    Sertifikāti un apbalvojumi    |    Reklāma    |    Fotogalerija no arhīva    |    Pasaules zvaigznes un MIGUN    |   
Best wishes from MIGUN.     Copyright © 2004-2009, MIGUN info@nugaline.lv