MIGUN HY-7000Salīdzinājuma tabula
Salīdzinājuma tabula

Kompānija Migun patentēja kopīgi pielietojamas nefrīta masāžas galviņas ar tajās iebūvēto neona – hēlija infrasarkano izstarojumu. Infarsarkanais stars, kas fokusēts ar īpašiem atstarotrājiem, iedarbojas uz organismu stingri perpendikulārā virzienā un tādā veidā siltuma zudums ir minimals. Tādas iedarbības rezultātā notiek izteikts ārstēšanas efekts uz organismu.

MIGUN

Citi ražotāji

                 

Firmām , kas ražo analoģiskas iekārtas, infrasarkano staru iztarojums notiek horizontāli pret ķermeni, kā rezultātā notiek siltuma enerģijas izkliedēšanās. Pie tādas infrasarkano staru iedarbības uz organismu, ārstēšanas efekts ir vāji izteikts.

 Gultas modelis MIGUN HY-7000 tiek uzskatīts par ierīci, kas atbilst FDA prasībām un standartiem. Triju gadu laikā šis modelis ir izgājis vairākus klīniskus pētījumus Kalifornijas medicīnas universitātē, vai tas atbilst normām, ko noteica amerikāņu komisija, kas atbild par pārtiku un medikamentiem  - FDA. Neviena no firmām, kas ražo līdzīgas iekārtas, tādus ilglaicīgus un cītīgus pārbaudījumus nav veikušas. 

MIGUN firmas tehnoloģija, kas tiek pielietota konstrukcijā ar 10 iekšējām masāžas galviņām, speciāli izstrādāta, lai pārvietojoties pa mugurkaulu, tās darbība būtu efektīvāka uz muguras muskuļiem un uz bioloģiski aktīviem punktiem, bet caur tiem arī uz cilvēka orgāniem. Kompānijas Migun masāžas galviņu sfēriskas formas, imitē pirkstu uzspiešanas iedarbību, kas vairāk līdzinās punktu masāžai, kas ļauj intensīvāk iedarboties uz cilvēka organisma bioloģiski aktīviem punktiem.

Masāžas galviņas citu firmu ražotājiem ir griešanās tipa, kas darbojās pēc „ rullīšu” metodes, kas nespēj sasniegt pirkstu iedarbības intensitāti uz akupunktūras punktiem, lai varētu sasniegt efektīvāku ārstēšanas efektu.

Nefrīta masāžas galviņu iedarbības rezultātā uz muguras muskuļiem, notiek izteikts ārstēšanās efekts               (mugurkaula iztaisnošana). Kā rezultātā pazūd nervu galiņu saspiešanās, kas atrodas gar mugurkaulu, tiek uzlabots radies izliekums un normalizējas daudzas iekšējo orgānu funkcijas. Taču  „ rullīšu” metode, ko izmanto citas firmas analogajās ierīcēs, nespēj nodrošināt nepieciešamo efektu mugurkaula izstiepšanā.

Tikai firmas MIGUN ierīcēs, masāžas galviņas spēj stimulēt ķermeņa vietas no pakauša līdz astes kaulam un no augšējās gurnu daļas līdz pat potītei, t.i., modelis HY-7000 iedarbojās uz daudz plašāku muskuļu daļas grupu, tai skaitā arī uz kāju muskuļiem. Citu ražotajfirmu ķermeņa masāža sākas no ceturtā kakla skriemeļa un nav masāžas astes kaulam un kājām.

 

 

 

Pie modeļa HY-7000 izstrādes bija izmantotas jaunākās tehnoloģijas, kas ļāva  izgudrot augstvērtigu konstrukciju ar ļoti vienkāršu vadāmību.  Modelī ir 6 automātiski rezīmi un viens režīms manuālais (ar roku vadāms), kad cilvēks var patstāvīgi( ar pults palīdzību) vadīt masāžas galviņas pa vajadzīgo ķermeņa daļu. Jāatzīmē, ka tikai firmas Migun ierīcē ir ieprogrammēta masāža vēdera daļai, kas uzlabo asinsriti, dzedzina taukus un likvidē celulītu.   

    Citu firmu modeļos režīmu dažādība nav pieejama.

Ārējās nefrīta galviņas ar 15 celiņiem, kas ir iekļautas gultas HY-7000 komplektā, rada infrasarkanā siltuma iedarbību uz kuņģa rajonu, muguru, un citiem atvērtiem ķermeņa rajoniem.  Taču ārējās galviņas ar diviem celiņiem domātas nelieliem ķermeņa rajoniem – kaklam, sejai, galvai u.c. vietām.

Projektori, kas ir gultu komplektā citu ražotājfirmu modeļos, sastāv no mazāk kā 15 celiņiem, līdz ar to citām ierīcēm iedarbības rādiuss, lai noņemtu iekaisumu un sāpju sajūtas iekšējos orgānos un locītavās, mazinās.

Termomasāžas gulta MIGUN tika izstrādāta pēc vidējiem statistikas datiem par cilvēka augumu. Gultas garums sastāda 2 metrus, bet platums 70 cm, kas dod iespēju cilvēkam ērti novietot rokas uz gultas. Cilvēka svars nav ierobežots.

Citām gultām izmēri ir mazāki un ir svara ierobežojumi.

 

 

  

 

SALĪDZINĀJUMU TABULA

Markas

Migun HY 7000E

Prior

Ceragem

Nugabest NM4000

Nugabest NM5000P

Nugabest NM5000

Raksturojumi

   Luksus       klases iekārta

   

 Ekonomiskā  

    klase

 Baltijas tirgū  pieejama no 2011.g.

 No 2009.g.noņemta no ražošanas

1. Masāžas galviņu forma

sfēriskā , pirkstu formā

rullīts

rullīts

rullīts

rullīts

rullīts

2. Materiāls no kura izg.masāžas galviņas

nefrīts

nefrīts

nefrīts

 

Turmānija ķeramika

 

Turmānija ķeramika

nefrīts

3. Infrasarkanā stara virziens

perpendikulāri ķermenim, dziļa sildīšana

paralēli ķermenim

paralēli ķermenim

paralēli ķermenim

paralēli ķermenim

paralēli ķermenim

4. Masāžas režīmu skaits

7

1

2

1

3

3

5. Vēdera masāžas režīms

ir

nav

nav

nav

nav

nav

6. Kāju masāža

ir

nav

nav

nav

nav

nav

7. Gultas garums

2

1.80

1.80

1.80

1.91

2

8. Iekšējo masāžas galviņu skaits

20 (10-mugurkaula masāža, 10-kāju masāža)

9

4

4

7

7

9. Ārējo masāžas galviņu skaits

17

2

9

5

5

5

10. Temperatūru diapazons

40-70

45-65

30-60

40-70

40-70

40-70

             

11. Jaudas patēriņš, W

230

400

300

150

250

260

12. Garantijas laiks

3

1

1

2

?

?

 

   

 

 

 

 
  MIGUN HY-7000  

Kā strādā MIGUN
Priekšrocības izmantojot MIGUN mājās
Darbības princips
Atsauksmes
Dokumentācija
Nopirkt


  Akcijas  


 
 


Galvenā    |    Svarīgi    |    MIGUN  HY-7000    |    Katalogs    |    Vakances    |    Mēs    |    Draugi    |    Kontakti    |    Medicīnas  terminologija    |    Grāmata "Sāpes Mugurā"    |    Par masāžu vispār    |    Katras sievietes sapnis    |    Aicinam kļūt par dīleri    |    e-Harmony    |    Apmeklētāju atsauksmes    |    Sertifikāti un apbalvojumi    |    Reklāma    |    Fotogalerija no arhīva    |    Pasaules zvaigznes un MIGUN    |   
Best wishes from MIGUN.     Copyright © 2004-2009, MIGUN info@nugaline.lv